MASAŻE RELAKSACYJNE

       Na stres i codzienne zabieganie polecam Państwu masaże relaksacyjne. Prawidłowo wykonany masaż pobudza skórę i mięśnie pacjenta zmniejszając ich napięcie, przywraca prawidłowy rytm serca, uspokaja i wycisza. Masaż usuwa bóle głowy, zaburzenia koncentracji, depresję i przywraca dobre samopoczucie. Do tej formy masażu stosuję aromatyczne olejki, które dodatkowo wytwarzają endorfinę (hormon szczęścia). Polecam:

Masaż całościowy

Masaż całego ciała

Masaż twarzy

Masaż twarzy

Masaż rąk

Masaż rąk

Masaż stóp - z zastosowaniem akupresury

      Podczas masażu przy odpowiednim ucisku punktów receptorowych, poza wymienionymi efektami dodatkowo uzyskuje się stymulację narządów wewnętrznych.

Masaż stóp

Masaż pleców

Bardzo popularny zabieg, zmniejszający bóle pleców, ogólny dyskomfort, wpływający relaksująco na pacjenta.

Masaż bańkami chińskimi

      To popularna metoda walki z cellulitem i tkanką tłuszczową. Podciśnienie wytworzone w bańce powoduje poprawę krążenia, rozgrzanie tkanek i usunięcie toksyn z organizmu. Masaż bańkami jest intensywny i dzięki temu efekty redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej są szybko widoczne.

Masaż bańkami chińskimi

Masaż stemplami ziołowymi

      Podgrzewane w wodzie, ciepłe stemple wypełnione mieszanką aromatycznych ziół leczniczo oddziałują na pacjenta. Uwolnione pod wpływem ciepła olejki eteryczne poprzez masaż są wchłaniane przez rozgrzaną skórę, co powoduje uczucie pełnego relaksu, rozluźnienie mięśni i odprężenie.Polecane osobom żyjącym w ciągłym napięciu, stresie i przemęczeniu oraz każdemu,kto chce poczuć komfort ‘zadbania o siebie’.

Masaż stemplami ziołowymi

Masaż algami

      Stosowane do masażu zielone algi dzięki swoim właściwościom zwiększają metaboliczne działanie komórek, stymulują przemianę materii i przyczyniają się do usuwania tkanki tłuszczowej i cellulitu. Podczas masażu algami skóra delikatnie jest rozgrzewana, a komórki tłuszczowe ulegająredukcji, skóra staje się jędrna, właściwie ukrwiona i sprężysta.

Masaż bodytherm (okłady algami morskimi)

      W zabiegu polegającym na okładach i masażu wirowym stosuje się odchudzające algi morskie. Preparat stanowi unikalną kompozycję substancji roślinnych, pierwiastków i witamin, które zwiększają metabolizm komórkowy, usuwają złogi tłuszczowe, stymulują przemianę materii, redukują cellulit, zmniejszają ilość podskórnej tkanki tłuszczowej. Zabieg polega na nałożeniu alg w miejscu nagromadzonej tkanki tłuszczowej, zawinięciu na okres pół godziny w koc termiczny a następnie kąpieli wirowej z dodatkiem pillingu i środków zapachowych. Pod wpływem ciepła rozszerzone pory skóry łatwiej wchłaniają odżywcze i aktywne substancje, przyspieszające przemianę materii i redukcję tłuszczu. Po kąpieli wcierane jest odpowiednie serum dostosowane do skóry pacjenta.

Masaż bodytherm (okłady algami morskimi)

Masaż odchudzający

      Intensywny masaż ręczny mający na celu rozbicie i rozdrobnienie podskórnej tkanki tłuszczowej, usunięcie toksyn z organizmu, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni i przyspieszenia przemiany materii.

Przeciwwskazania:
- nadciśnienie, ciąża, żylaki, zmiany skórne, nowotwory, gruźlica.

Masaż czekoladowo-pomarańczowy

      Masaż ciepłą czekoladą z dodatkiem pomarańczy. Wspaniale relaksuje i odpręża w chłodne oraz pochmurne dni.